כל המידע בכף ידך עם SAP C4C

תמונת נושא עבור כל המידע בכף ידך עם SAP C4C

בעולם העסקים התחרותי של ימינו, מנהלים בכירים ובעלי תפקידים שונים בכל ארגון צריכים לדעת מה קורה בארגון שלהם בכל רגע נתון וברזולוציה חדה ומדויקת ככל האפשר. ככל שתמונת המצב ברגע נתון מדויקת יותר, חדה יותר ומעודכנת יותר, כך יכולת קבלת ההחלטות של בעל התפקיד או המנהל משתפרת.

עד לפני מספר שנים, תמונת מצב כזו הייתה כמעט בלתי אפשרית: לכל חלק בארגון הייתה מערכת משלו, מצוות העובדים, המשך בניהול המלאי וכלה בקשרי לקוחות. רוב המערכות לא התממשקו זו עם זו כראוי, נתונים התנגשו (חלקם הוכפלו וחלקם היו חסרים), ומנהל שרצה לקבל תמונת מצב כפי שתוארה לעיל היה צריך להצליב נתונים ממספר מקורות. בהחלט מצב לא נוח – אולם כזה שכבר הולך ונעלם מן העולם בזכות מערכות כמו SAP C4C.

לא עוד מערכות שונות וקושי לתאם ביניהן: SAP C4C מאפשרת לנהל את המכירות של העסק באופן חכם, מדוייק ויעיל. כל תהליך שבעבר דרש השקעת משאבי זמן וכסף, לרבות התיאום בין המערכות שונות, מתבצע היום באופן פשוט וקל – משום שתוכנת SAP C4C היא תוכנה אחת שמחליפה את כולן.

פילוח נתונים מדוקדק

נניח שיש לכם עסק שמוכר טונרים למדפסות ואתם מעוניינים לדעת מצב המכירות שלכם נכון לרגע זה. בהנחה שבעסק שלכם מותקנת מערכת SAP C4C, פירוש הדבר הוא שכל הנתונים של כל אנשי המכירות מכל הסניפים שבכל קצוות הארץ מתרכזים אל תוך מערכת אחת, ואתם תוכלו לפלח את הנתונים הללו על פי סניף, איש מכירות, סוג טונר למדפסת ועוד.

  • נתוני מכירות פרטניים עד רמת המוצר: רוצים לדעת כמה טונר למדפסת Brother mfc-l2700dw נמכרו מתחילת החודש ועד היום בחמשת הסניפים המובילים שלכם? כמה קליקים במערכת ואתם מקבלים את מצב המכירות.
  • אינכם מרוצים מנתוני המכירות? מערכת SAP C4C מאפשרת לכם גם ליצור מטרות ויעדים ברורים לאנשי המכירות על מנת לעודד אותם להגדיל את מאמציהם.
  • רוצים לדעת כמה טונר למדפסת SAMSUNG נשארו בסניף אחד ספציפי? תוך שניות ספורות תוכלו להעלות את רשימת המלאי בסניף הזה.
  • מעוניינים במידע אודות לקוחות עסקיים שרכשו מכם בעבר טונרים למדפסת מעל סכומים מסוימים על מנת לגבש עבורם הצעה אטרקטיבית לרכישה חוזרת? כל היסטוריית חשבונות הלקוחות שלכם פרושה לנגד עיניכם מיד, לרבות הזמנות עבר, משלוחים, חשבוניות ועוד.
  • רוצים לחזות את העתיד ולנבא על סמך נתוני המכירות הקיימים את הצפי לסוף השנה? בזכות המערכת תוכלו לנתח את המכירות על פי שלל פרמטרים, עד לרמת מוצר בודד, ולהסיק תובנות מתוך הנתונים.

בשורה התחתונה, מערכת SAP C4C מתאימה לכל עסק, קטן כגדול, ומאפשרת לבעלי התפקידים בו לשפר את קבלת ההחלטות שלהם בזכות יצירת תמונת מצב מלאה, מפורטת ומעודכנת. כל פרט מידע שתרצו לדעת, בין אם ממערכת המכירות, ממערכת המלאי או ממערכות אחרות, זמין לרשותכם בתוך מערכת אחת גדולה ואחידה.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות

    דילוג לתוכן