רווחיות משופרת בעזרת SAP C4C

תמונת נושא עבור רווחיות משופרת בעזרת SAP C4C

מסעדה בראש פינה או חנות נעליים בקרית גת, משרד עורכי דין בתל אביב או סטארט אפ חובק עולם, לא משנה באיזה עסק מדובר, באיזה ענף ואפילו מהו מיקומו על פני כדור הארץ – SAP C4C מסוגלת לעזור לו להגדיל את הרווחיות. זאת באמצעות הניהול היעיל של קשרי הלקוחות מחד וצוותי העובדים מאידך, יחד עם נתונים מדויקים על כל מה שקורה בעסק בזמן אמת, עד למיקומה הנוכחי של משאית שאמורה להגיע לסניף ספציפי כשעליה סחורה.

בזכות SAP C4C כל עסק יכול להתנהל טוב יותר, בזכות התמונה המלאה שהתוכנה מספקת למקבלי ההחלטות, המאפשרת להם לקבל החלטות טובות יותר ולהגיב בזמן אמת לכל משבר או הזדמנות שצצים לאורך הדרך. פעולות ותהליכים שבעבר דרשו משאבים רבים וארכו זמן ארוך יכולים להתרחש עכשיו בתוך דקות ספורות, ולעיתים אף פחות מכך:

שיפור תהליכי עבודה

הטמעת SAP C4C בעסק מאפשרת להגדיר יעדים פרטניים לכל אחד מן העובדים, בתלות באופי עבודתו, ובין היתר גם לאנשי המכירות. בנוסף ליעדים, כל בעל תפקיד בעסק יכול לקבל תמריצים שיעודדו אותו להעלות את פיריון העבודה ולהגיע ליעדיו. במבט על, כאשר כל אחד מן העובדים משפר את עבודתו האישית על מנת לזכות בתמריצים האישיים, כל העסק נתרם משיפור כללי של פיריון העבודה.

זאת ועוד: בזכות האפשרות של SAP C4C לבצע שלל חישובים מורכבים בפרקי זמן קצרים באופן משמעותי מאשר בעבר, אזי כל מנהל או סמנכ"ל בחברה המעוניין בתמונת מצב עדכנית מסוגל לקבל אותה בתוך רגעים ספורים; אז הוא יכול לפלח אותה על פי פרמטרים מגוונים כרצונו – וכך הוא יכול לקבל החלטות בצורה הרבה יותר טובה.

הגדלת המכירות

בין יתר היתרונות של SAP C4C, היא מאפשרת אגירת כמות אדירה של נתונים; לרבות פרטי לקוחות קיימים ולידים חדשים שנוצרו לאחרונה. מנהל מכירות יכול להעביר את הנתונים הללו לטיפולם של אנשי מכירות על פי זמינותם (שגם אותה ניתן לראות במערכת) ולבחון את ההתקדמות של כל לקוח עד לסיומה המוצלח של עסקת מכירה.

בנוסף יכולים אנשי המכירות לקבל בלחיצה קלה את כל הפרטים השמורים במערכת על כל לקוח, לרבות היסטוריית הזמנות, פרטים ליצירת קשר ועוד. את המידע הזה ניתן למנף באופן יצירתי בשלל דרכים שונות, כגון בניית פרופיל לקוח על פי נתוני הלקוחות וכך לזהות לקוחות פוטנציאליים נוספים.

צמצום הוצאות

על מנת להגיע לרווחיות משופרת חשוב לא רק להגדיל את המכירות אלא גם לצמצם את ההוצאות, וגם בכך ניתן להיעזר בתוכנת SAP C4C: למשל, ניתן לבצע השוואת מחירים בין נותני שירותים עבור העסק, כגון ספק אינטרנט או ספקים אחרים, ומאידך לבדוק מה היו עלויות התפעול של עסקאות מכירה מוצלחות ולבחון האם ניתן להקטין אותן.

לסיכום, שילוב שלושת ההיבטים של רווחיות (תהליכי עבודה משופרים, הגדלת מכירות וניהול ההוצאות) מובילים אל רווחיות משופרת – בזכות SAP C4C.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות

    דילוג לתוכן