כיצד SAP C4C מסייעת להגברת המכירות

תמונת נושא עבור כיצד SAP C4C מסייעת להגברת המכירות

תוכנת SAP C4C מיועדת לניהול מכירות חכם של כל עסק, בכל רגע ומכל מקום בעולם, באמצעות ניהול יעיל ומדויק בזמן אמת של צוות העובדים, קשרי הלקוחות והמוצרים או השירותים המוצעים למכירה על ידי העסק. כל התהליכים שבעבר דרשו השקעה של משאבים רבים הן בתפעול השוטף והן בתיאום ביניהם ניתנים כיום לביצוע באופן פשוט, קל ואפקטיבי.

ניהול מכירות במאה ה-21

מנהלים רבים מבינים היום כמה חשוב לעשות שימוש במערכות המאפשרות בקרה, פיקוח על פעילות העובדים ומעקב אחר הלקוחות. ההתקדמות הטכנולוגית של השנים האחרונות, ששיאה הנוכחי מגיע בדמות תוכנת SAP C4C, מאפשר לשלב את כל המערכות הללו לכדי מערכת אחת, המחזירה תוצאות במהירות ומכאן גם את ההשקעה בה.

SAP C4C היא תוכנה לניהול עסק, המהווה כלי עוצמתי שמאפשר לכל בעל תפקיד בחברה, ובפרט למנכ"ל ולממונים על המכירות, לקבל תמונת מצב שלמה של כלל פעילות העסק בכל רגע נתון וברזולוציה מפורטת עד לרמת הלקוח מחד והמוצר מאידך. באמצעות אינטגרציה של נתונים מכל מחלקות החברה, ממחלקת המכירות ועד למשאבי האנוש, ניתן לשפר את יכולת קבלת ההחלטות, להגיב באופן מיידי לשינויים, לאיומים ולהזדמנויות, ובין היתר גם לנהל את המכירות ואף להגדיל אותן.

שיפור פעילות העובדים ואנשי המכירות

תוכנת SAP C4C יכולה לשפר את כלל פעולות המכירה בעסק, באמצעות הגדרת יעדים ומעקב אחר העובדים ואנשי המכירות. תוכנה לניהול עסקים מסוגלת להציע לבעלי התפקידים בעסק תמריצים מתאימים לכל עובד, ובכך להעלות את המוטיבציה שלו לשפר את עבודתו האישית על מנת שבסופו של דבר כלל העסק ייתרם מן השיפור.

בנוסף, SAP C4C מחליפה גם את החישובים המורכבים והטבלאות הסבוכות שהיו בעבר מנת חלקם של מנהלים שביקשו לקבל תמונת מצב אודות המכירות בנקודת זמן מסוימת. זאת באמצעות ממשק משתמש נוח ופשוט המציג את כלל הנתונים הרלוונטיים וניתן לפילוח על פי רצון המשתמש. כך, הואיל וניתן לצפות בתמונת המצב האמתית בכל רגע, יכול כל בעל תפקיד בעסק לקבל החלטות טובות יותר ולהגיב מיד בהתאם לנסיבות.

כלי עוצמתי למנהלי מכירות

כאמור, SAP C4C היא כלי לניהול עסק באופן כללי, אולם בפרט באשר לניהול המכירות ניתן לעשות בה שימוש בדרכים מגוונות, ביניהן:

  • מערכת לניהול לידים: ניתן לעקוב אחר כל ליד, להעבירו לטיפול של איש מכירות מתאים ולעקוב אחר התקדמותו באופן שוטף.
  • ניהול של הזדמנויות מכירה: באמצעות המערכת ניתן לאתר הזדמנויות שעשויות להוביל למכירה ולעקוב אחריהן על גבי ציר הזמן.
  • ניהול חשבונות לקוחות: כל המידע שקשור לכל לקוח ניתן להצגה בעת הצורך, מפרטי יצירת קשר, המשך בהיסטוריית הצעות מחיר, הזמנות, משלוחים, חיובים וחשבוניות, ועד למידע הקשור להנהלת חשבונות או שירותים אחרים.
  • יעדי מכירות: המערכת מאפשרת ליצור מטרות ויעדים לאנשי מכירות בכל רמה, מסניף ועד איזור גיאוגרפי.
  • ניתוח יעדים וצפי עתידי: בזכות איסוף כלל נתוני המכירות למערכת אחת משולבת, ניתן לבצע ניתוחי מכירות על פי פרמטרים מגוונים, כגון ניתוח על פי איזור, נקודת זמן, איש מכירות, מוצר או שירות וכן הלאה, יחד עם אפשרות לבצע רזולוציה עד לרמת היחידה הבודדת.
  • הפקת דוחות: כל משתמש יכול להפיק באמצעות SAP C4C כל דוח שיזדקק לו, בהתאם לתפקידו ולתחומי האחריות שלו בעסק.

לסיכום, SAP C4C מאפשרת עבודה שוטפת ויעילה הן בעסק והן בקשר עם לקוחות וספקים, ובפרט היא  מאפשרת ניהול חכם ויעיל של כל מערך המכירות בכל עסק נתון, תוך שיפור יכולות קבלת ההחלטות של בעלי התפקידים והגברת המכירות בעסק.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות

    דילוג לתוכן