מערכת SAP C4C ליזם ולעסק המתחיל

תמונת נושא עבור מערכת SAP C4C ליזם ולעסק המתחיל

פעמים רבות המונח "מערכת SAP" מתחבר אסוציאטיבית למערכת גדולה וכבדה, המקיפה מספר רב של מחלקות בחברה גדולה ומאפשרת לבעלי התפקידים בה, מן המנכ"ל ועד אחרון העובדים, לקבל תמונה מלאה של פעילות החברה בהיבטים שונים על מנת לשפר את יכולת קבלת ההחלטות, לייעל תהליכים, להגדיל מכירות ולצמוח.

כל זה נכון, אבל לא רק לחברות גדולות המונות מספר רב של מחלקות, עובדים ונתונים. בעוד שיזמים ובעלי עסקים קטנים עשויים לקבל את הרושם שמערכות SAP מיועדות רק לארגונים וחברות בעלי ותק וגודל, הרי שההיפך הוא הנכון. למעשה, SAP C4C פותחה בין היתר על מנת לענות על צרכיהם של עסקים קטנים עד בינוניים.

לא משנה מהו האופי של החברה, לא משנה אם היא מגלגלת מיליארדי שקלים או כמה מאות בודדות, לא משנה אם היא קיימת למעלה מ-50 שנה, אם היא עושה את צעדיה הראשונים ואפילו אם היא עדיין לא קרמה עור וגידים אלא רק נמצאת על הנייר בשלב מוקדם של תוכנית עסקית – מערכת SAP C4C יכולה לתרום לכל יזם ולכל עסק.

יתרונות לכל גודל

אם מדובר בארגון גדול ובו מחלקות רבות, מערכת SAP C4C מסוגלת לבצע אינטגרציה בין כלל הנתונים המתקבלים בכל המחלקות: הנהלת חשבונות, ניהול לקוחות, ניהול מלאי, ניהול מכירות, תהליכי ייצור, שירות לקוחות וכדומה – אולם בעסק קטן הדבר קל פי כמה: אין צורך להמתין עד שיהיה צורך לעשות סדר בהררי הנתונים, אם אפשר לאסוף אותם כבר מן ההתחלה באופן מסודר שיקל על ההתמצאות בהם.

יתרון נוסף הטמון במערכת SAP C4C הוא האפשרות להציג בפני בעלי תפקידים בארגון תמונה מלאה של העסק. אין ספק שכאשר מדובר בארגון גדול, היתרון של המערכת משמעותי מאוד על מנת שבעלי התפקידים הללו יוכלו לדעת מה קורה במחסן, באולם המכירות, במחלקת שירות הלקוחות ובמחלקת הכספים; אולם גם אם כל שורת בעלי התפקידים הללו מסתכמת בבעל תפקיד אחד בלבד, הוא היזם או בעל העסק הקטן, עדיין יש ערך לא מבוטל לראייה המרחבית ממבט-על אודות כל ההיבטים של העסק.

יתרון אחר של מערכת SAP C4C הוא האפשרות לגשת למידע מכל מקום ובכל זמן, על מנת לקבל החלטות באופן מושכל ויעיל יותר בכל רגע נתון. זהו יתרון משמעותי בחברה גדולה, אבל על אחת כמה וכמה בעסק קטן אשר מנסה לשרוד ולשגשג בסביבה תחרותית, אשר נמצא במצב שבו כל שניה חשובה וההשפעה של כל החלטה יכולה להיות קריטית.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות

    דילוג לתוכן