יתרונות SAP C4C לעסק הקטן והבינוני

תמונת נושא עבור יתרונות SAP C4C לעסק הקטן והבינוני

מערכת SAP C4C ידועה ביתרונותיה הרבים עבור ארגונים גדולים ובהם מספר רב של מחלקות, בין היתר בזכות יכולותיה לבצע אינטגרציה של שלל הנתונים מכל חלקי הארגון: ניהול המכירות, ניהול הלקוחות, שירות הלקוחות, תהליכי הייצור, ניהול המלאי, הנהלת החשבונות וכן הלאה – ובכך להציג תמונת מצב מלאה עבור כל בעלי התפקידים בארגון ולאפשר להם לנתח את כל המידע הנדרש על פי חתכי פילוח מגוונים.

אולם ל-SAP C4C יש יתרונות לא מבוטלים גם עבור עסקים קטנים ובינוניים, אשר אינם מורכבים ממחלקות רבות אולם עדיין צוברים נתונים רבים. כך, גם אם מדובר בעסק הכולל מספר חד ספרתי של עובדים, מומלץ להטמיע בו את מערכת SAP C4C. להלן חלק מן היתרונות הטמונים בה:

מערכת לניהול מכירות

עסקים קטנים ובינוניים תלויים בניהול זמן יעיל, המתבטא בניצול מקסימלי של כל הזדמנות לייצר מכירה ובמאמץ לאתר הזדמנויות חדשות. מערכת SAP C4C היא מערכת לניהול מכירות אשר מאפשרת לבצע מעקב אחר השלבים השונים של המכירות, מהצעות מחיר ועד לביצוען המוצלח, כשהיא חוסכת עבור בעלי העסק זמן יקר  ומאפשרת לו לראות תמונה כוללת בקלות ובנוחות.

מערכת לניהול לקוחות

במקום לנהל רשימות ידניות של פרטי הלקוחות, כגון שמותיהם של בעלי תפקידים, כתובת דואר אלקטרוני ומספרי טלפונים, SAP C4C מאפשרת לנהל את הרשימה בצורה ממוחשבת המאפשרת לבצע פילוח על פי איזורים גיאוגרפיים, כמויות מכירות בעבר וכדומה.

כך מתפקדת SAP C4C גם ככלי תומך לשימור לקוחות, שהרי ידוע כי קל יותר לשמר לקוח קיים מאשר לגייס לקוח חדש. העובדה כי פרטי כל הלקוחות נשמרים במערכת מסייעת לבעלי העסק לפנות אל לקוחותיו באופן יזום, לערוך סקרי חוויית שירות, ליידע אותם אודות מוצר חדש, מבצע אטרקטיבי וכדומה.

מערכת לניהול עובדים

מערכת SAP C4C מאפשרת לבעל העסק לבצע מעקב אחר התפוקות של העובדים, כגון מספר הלקוחות בהם טיפלו, אחוז עסקאות המכירה שהם ביצעו בהשוואה לאחרים וכדומה. באופן כזה יכול בעל העסק להסיק מסקנות לגבי העובדים שלו, לאתר נקודות בעייתיות ולבצע הליכי התייעלות.

מערכת לניהול המידע העסקי

לא משנה מהו הענף בו פועל העסק, בין אם זו חנות מכולת או ריהוט משרדי, בכל מקרה מצטברים בו נתונים רבים אודות המכירות ועוד. באמצעות אפשרויות פשוטות לפילוח, ניתוח והצגה ויזואלית של הנתונים ניתן לאתר מגמות של ירידות במכירות, למנוע נטישת לקוחות וכדומה.

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות

    דילוג לתוכן