איך לבחור מערכת CRM?

תמונת נושא עבור איך לבחור מערכת CRM?

מהי מערכת CRM?

מערכת CRM היא מערכת לניהול לקוחות ושירות לקוחות, תוכנה אשר הכרחית לניהול עסק ומשרד המונה לקוחות .

המערכת הינה מכלול של פרמטרים המאפשרים לעסק לנהל את כל הפעילות שלו בצורה מסודרת.

ישנן הרבה חברות שמציעות מערכת CRM אז כיצד ניתן לבחור את המערכת הנכונה ביותר עבורכם?

במיוחד בשביל השאלה הזו הכנו עבורכם 6 נושאים שחשוב לברר לפני שבוחרים מערכת CRM:

 1. כמה גמישה המערכת-
  הפרמטר אולי החשוב ביותר, המתייחס ליכולת החברה להתאים את המערכת בדיוק לצרכים שלכם. ישנן לא מעט מערכות שבנויות בצורה קבועה ולא ניתנת לכם אפשרות לבחור את הפרמטרים המתאימים ביותר עבורכם.
 2. וותק החברה המספקת את המערכת
  חשוב לדעת שמדובר בחברה וותיקה מאחר ותארו לכם מצב שהשקעתם סכומים, לפעמים גבוהים, והחברה שמספקת לכם שירותים באופן שוטף נעלמת, דבר שככל שהחברה חדשה יותר סביר להניח עלול לקרות.
 3. שירות
  אחרי שתבחרו מערכת אתם צפויים להיעזר בשירותי החברה , לפחות כמה פעמים ביום בשלב הראשון, מיד לאחר הטמעת המערכת ולכן יש צורך לבדוק מה טיב השירות של החברה שמספקת לכם את התוכנה.
 4. עלות
  לא מדובר בעלויות ראשוניות אלה בעלויות המתווספות לצרכים שלכם, חשוב לוודא מהם הנושאים הנוספים שעליהם תצרכו לשלם כסף נוסף ובכמה מדובר. ממה שבדקנו הרבה חברות מציעות מחיר נמוך "דלת כניסה" ללקוח ורק אחרי שהוא קונה את המוצר הוא מגלה שיש הרבה מאוד כסף שהוא צריך לשלם עבור מערכת כדי שתתאים לצרכים שלו.
 5. עיצוב
  כן כן, תתפלאו יש חלק מאוד חשוב לעיצוב המערכת, מאחר ואתם הולכים לעבוד עם המערכת שעות על גבי שעות רצוי שתראו האם המערכת מעוצבת בצורה נוחה לכם, האם היא ברורה, קחו בחשבון שלפעמים זה רק עניין של הסתגלות אבל ניתן לזהות מההתחלה האם מדובר בהסתגלות או במערכת שפשוט לא מעוצבת כמו שצריך.
 6. גרסאות– ישנן חברות שלא מקפידות לרענן גרסאות ולהתעדכן, מה שעלול לגרום לכם למצב שניהול הלקוחות שלכם ורמת השירות די תקועים, ולכן ככל שהחברה תציע יותר עדכוני גירסה תבינו שמדובר בחברה רצינית שמתחזקת את התוכנה.

נשמח לייעץ עבורכם ולענות על שאלות , לחצו על הלינק אני מעוניין בפרטים נוספים>>

 

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות

  דילוג לתוכן