מה זו מערכת SAP C4C?

תמונת נושא עבור מה זו מערכת SAP C4C?

מהי מערכת SAP C4C?

 

מערכת SAP היא מערכת בה משתמשים ארגונים רבים שרוצים להנות מתוכנה שתנהל את כלל הארגון. אבל מהי מערכת SAP ומהי מערכת SAP C4C? כל התשובות בהמשך.

מערכת SAP היא מערכת שהוקמה על ידי חברת תוכנה ענקית שיוסדה בגרמניה. המערכת חולשת על ארגונים שונים, והיא מספקת תוכנה מעולה לניהול הארגון הידועה גם בשמה כתוכנת ERP.

SAP הינה חברת תוכנה שמספקת מערכת ארגון כוללת לארגונים בכל העולם ולארגונים בארץ. החברה השיקה באחרונה מערכת בשם SAP C4C המבוססת טכנולוגיית ענן, עם גמישות, חסכון בעלויות שדרוגים, נגישות מכל מקום, קלות הטמעה ודינמיות בהקצאת משאבים.

אבל מהי בכלל מערכת SAP?

מערכת SAP היא בעצם תוכנה המספקת מידע ונותנת תמיכה ברוב התהליכים העסקיים של הארגון.  תפקיד המערכת היא לכסות את ניהול כלל האגפים ביניהם מחלקת ייצור, מכירות, משאבי אנוש, לוגיסטיקה, הנהלת חשבונות ועוד. המערכת מספקת מקור למידע יעיל במיוחד. המערכת המשודרגת פועלת בטכנולוגיית ענן בה נשמרות כלל הפעולות והנתונים בארגון.

מערכת SAP היא תוכנה שעובדת דרך שלוש פעולות עיקריות ביניהן: מסד נתונים, יישומים ותוכנה לשימוש הארגון. המערכת מכסה את הפעילות של כל האגפים בארגון ומסייעת בשימוש על ידי מודולים כמו מודול מכירות, לוגיסטיקה, כספים ועוד. כיום מנהלי ארגונים רבים בוחרים במערכת SAP משום שהיא נחשבת לאחת מהמערכות המתקדמות ביותר לניהול הארגון. מערכת SAP C4C מהווה שדרוג משמעותי למי שכבר יש לו מערכת ורוצה ליהנות מיתרונות נוספים שבתוכנה.

מדוע מערכת SAP כה מבוקשת?

הביקוש למערכת מתרחש בעיקר בשל היתרונות של המערכת. למערכת SAP ישנם יתרונות רבים שבראשם יכולת המערכת לשדרג את סביבת העבודה. בהתקנת המערכת ניתן לקבל תהליכי עבודה מובנים, הטמעת מערכת שעוזרת ליצור ולעבוד בצורה מסודרת, מתן כלים ממוחשבים לצמצום העבודה הידנית של העובדים, יצירת תהליכי עבודה אחידים בכלל הארגון או העסק, צמצום המשאבים המושקעים במערכות המידע בארגון, הפחתת הצורך בשימוש במערכות ותוכנות נוספות המסרבלות את העבודה, הקטנת עלויות רכש, צמצום משאבים שמוקצים להפעלת ממשקים נספים, יישום בקרות אוטומטיות וייעול מערכות בקרה קיימות.

עוד יתרונות של המערכת הינם:  הטמעת כלי עבודה נחוצים, הפקת דוחות יעילים לניהול הארגון, שיפור בזמני השיווק שהופכים ליעילים יותר ואפקטיביים יותר, ופרסום דוחות כספיים במהירות,

לסיכום אפשר לומר כי בזמנים בהם קיימות מגוון מערכות לעסקים, מערכת SAP היא אחת המערכות המתקדמות והטובות שניתן להטמיע בארגונים כיום. מערכת SAP C4C  תעזור לארגונים רבים לשדרג את המערכת הקיימת ולנהל את הארגון בצורה טובה יותר כך שהארגון ישיג תשואה גבוהה יותר וינוהל באמצעות פתרונות חכמים ויעלים.

 

 

 

מעוניין להתנסות במערכת?

השאר פרטיך ונציג מומחה יחזור אליך עם פרטים ב 24 שעות הקרובות